AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu, ka saslimšana ar Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, kā arī pamatojoties uz ministru kabineta rīkojumu Nr.103, izdots Rīgā 2020.gada 12.martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, pašvaldību iestādes, izvērtējot situāciju, iespēju robežās nodrošinās klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. Labklājības ministrija: Spēkā stājušās normas iedzīvotāju atbalstam Covid-19 slimības izplatības laikā. Inčukalna novada pašvaldība, laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija saistībā ar vīrusa COVID 19 izplatību, aicina iedzīvotājus būt atbildīgus un ievērot rekomendētos noteikumus, lai mazinātu un ierobežotu vīrusa izplatību. XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus pārceļ uz 2021.gadu

attēls

Inčukalns. „Čigānzēni” koncertēs par godu Latvijas sievietēm

2013-04-01

„Čigānzēni” koncertēs par godu Latvijas sievietēm


Biļetes iepriekšpārdošanā 4Ls un 5Ls Tautas namā un Inčukalna bibliotēkā


Ar īpaši sievietēm veltītu koncertprogrammu „Mēs jūs mīlam!” pie klausītājiem dodas jauns kvartets „Čigānzēni”, kurā apvienojušies tautā iemīļoti dziedātāji – brālēni Dzintars Čīča un Kaspars Antess un brāļi Riči.
Kad pirms diviem gadiem Čīča un Antess devās kopīgā koncerttūrē, viņi ne reizi vien uzklausījuši klausītāju jautājumu – kad tad viņi apvienosies ar brāļiem Ričiem. Izrādās, arī Ričus fani mudinājuši apvienoties ar Čīču un Antesu. Reiz šie četri čigānzēni satikušies un pašu priekam kopā izdziedājuši čigānu tautasdziesmu pūru. Esot skanējis tik labi, ka secinājuši – klausītāji patiesi zina, ko viņi vēlas. Ilgi gaidītā čigānzēnu apvienošanās ir notikusi!
Koncertprogrammā autentiskā čigānu valodā skanēs romances no kinofilmas „Tabors aiziet debesīs” un senas tautasdziesmas. Pārsteidzoši solās būt Riču, Dzintara Čīčas un Kaspara Antesa hītu jaunās versijas – piemēram, „Vijolnieks” Rinaldo un Čīčas duetā, „Jau sūra elpa” un citas estrādes pērles („Baltais valsis”, „Čigānzēns”, „Ap Jāņiem Mārtiņos” u.c.).
Kopā ar „Čigānzēniem” muzicēs pianists Anatolijs Livča, akordeonists Kaspars Gulbis, ģitārists Arturs Kutepovs, kontrabasists Viktors Veļičko un bundzinieks Antons Gella.

Koncertprogrammu „Mēs jūs mīlam!” veido producentu grupa „KAD Riga”, kas agrāk organizējusi koncertus „Rozes kaislības” un „Atkal kopā”.

Komentāri
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam

Mr. Q
2013-03-22 22:37

Ir kāds, kam patīk šī kopa?

PASĀKUMU KALENDĀRS

     Aprīlis 2020     
12345
6 78910 1112
13141516171819
20212223242526
27282930

    TWITTER