AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu, ka saslimšana ar Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, kā arī pamatojoties uz ministru kabineta rīkojumu Nr.103, izdots Rīgā 2020.gada 12.martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, pašvaldību iestādes, izvērtējot situāciju, iespēju robežās nodrošinās klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. Labklājības ministrija: Spēkā stājušās normas iedzīvotāju atbalstam Covid-19 slimības izplatības laikā. Inčukalna novada pašvaldība, laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija saistībā ar vīrusa COVID 19 izplatību, aicina iedzīvotājus būt atbildīgus un ievērot rekomendētos noteikumus, lai mazinātu un ierobežotu vīrusa izplatību. XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus pārceļ uz 2021.gadu

attēls

INFORMATĪVS BEZMAKSAS SEMINĀRS UZŅĒMĒJIEM

2013-09-30

 

Informatīvais bezmaksas seminārs „ES fondu atbalsta iespējas uzņēmējdarbības attīstībai un paplašināšanai”

Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra sadarbībā ar Latvijas Garantiju aģentūru un Siguldas novada Domi organizē bezmaksas semināru uzņēmējiem „ES fondu atbalsta iespējas uzņēmējdarbības attīstībai un paplašināšanai”, kas notiks š.g. 30. septembrī Siguldā.

Semināra ietvaros Latvijas Garantiju aģentūras sniegs informāciju par aktuālajām atbalsta iespējām uzņēmējiem. Savukārt Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrs sniegs ieskatu par plānotajām atbalsta iespējām uzņēmējiem.

Seminārā aicināti piedalīties uzņēmēji, kas vēlas piesaistīt papildus finansējuma uzņēmējdarbības attīstībai vai paplašināšanai, kā arī citi interesenti.

Semināra norises datums: 2013.gada 30. septembrī, plkst. 10:00
Semināra norises vieta: Siguldas novada Kultūras centrs (Pils iela 10, Sigulda)

Interesenti aicināti pieteikt dalību seminārā, iepriekš sazvanot Siguldas novada Uzņēmējdarbības atbalsta punkta administratoru Kristapu Turauski pa mobila tālruni 29443257 vai rakstot e-pastu kristaps.turauskis@sigulda.lv

Plašāka informācija par semināru pieejama mājaslapā www.esfinanses.lv, sadaļā „Pasākumi”.


Informāciju sagatavoja:
Rīgas plānošanas reģiona
ES struktūrfondu informācijas centrs
Tel. 67217975


Komentāri
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam