AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu, ka saslimšana ar Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, kā arī pamatojoties uz ministru kabineta rīkojumu Nr.103, izdots Rīgā 2020.gada 12.martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, pašvaldību iestādes, izvērtējot situāciju, iespēju robežās nodrošinās klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. Labklājības ministrija: Spēkā stājušās normas iedzīvotāju atbalstam Covid-19 slimības izplatības laikā. Inčukalna novada pašvaldība, laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija saistībā ar vīrusa COVID 19 izplatību, aicina iedzīvotājus būt atbildīgus un ievērot rekomendētos noteikumus, lai mazinātu un ierobežotu vīrusa izplatību. XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus pārceļ uz 2021.gadu

attēls

Novads. Sadarbība ar LURSOFT

2013-08-22

Inčukalna novada dome sadarbībā ar Lursoft nodrošina plašu informācijas apriti novadniekiem un to viesiem, ļaujot piekļūt gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem svarīgiem datiem. Dati tiešsaistes režīmā tiek atjaunoti no Lursoft datu bāzes, tādejādi vienmēr nodrošinot pieeju visaktuālākajai informācijai.


Sadaļā Uzņēmējvide, izmantojot integrētu Biznesa kontaktu katalogu www.zo.lv, iespējams iegūt Inčukalna novada uzņēmēju kontaktinformāciju, kā arī veikt meklēšanu pēc dažādiem kritērijiem. Savukārt uzņēmējiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas papildināt kontaktu kartiņu ar kontaktinformāciju, aprakstu, produktu klāstu, attēliem u.c., kas nodrošina papildus bezmaksas publicitāti.


Otra būtiskā sadaļa ir Uzņēmējdarbības statistikas, kas nodrošina piekļuvi Inčukalna novada statistikas rādītājiem - Uzņēmumu reģistrēšanas dinamikai, Uzņēmumiem ar lielāko apgrozījuma pieaugumam pa gadiem, Uzņēmumu reģistrēšanas un likvidēšanas dinamikai un Ārvalstu tiešajām investīcijām. Šāda informācija sniedz iespēju uzņēmējiem būt informētiem par komercdarbību novadā, kā arī dod iespēju veidot sadarbību starp novadiem, kas, savukārt, veicina novadu infrastruktūras attīstību.


Turpmāk ar pašvaldību gatavotajiem izdevumiem, tai skaitā arī „Inčukalna Novada Vēstis” piedāvājam iepazīties Laikrakstu bibliotēkā www.news.lv, kura meklēšanas logs ievietots Inčukalna novada mājas lapā. Tas nodrošina iespēju ikvienam ērti atrast sev interesējošo informāciju plašajā News.lv laikrakstu arhīvā. Laikrakstu bibliotēkā News.lv apmeklētājiem ir iespēja lasīt kā jaunākās, tā arī arhīva publikācijas no centrālajiem un reģionālajiem izdevumiem. Rakstu arhīvs tiek uzkrāts no 1993. gada un tiek papildināts, pateicoties novadu, pilsētu un uzņēmēju atsaucībai. News.lv nodrošina meklēšanu arhīva krājumos un laikrakstu monitoringu pēc lasītājam svarīgiem atslēgvārdiem.


Savukārt www.lursoft.lv meklētāja baneris apmeklētājiem piedāvā iespēju iegūt detalizētu informāciju par komersantiem, dalībniekiem, amatpersonām, to saistībām u.c. svarīgiem juridiski pamatotiem datiem.
Arī turpmāk Lursoft ar pašvaldībām uzturēs īpašas attiecības, veicot reģionālos izbraukumus un iepazīstinot ar izstrādātiem jaunumiem, kas to lietotājiem ļauj atvieglot savu ikdienas darbu ritmu un sniedz iespēju attīstīt novadu.

                                                                             

Komentāri
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam