AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu, ka saslimšana ar Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, kā arī pamatojoties uz ministru kabineta rīkojumu Nr.103, izdots Rīgā 2020.gada 12.martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, pašvaldību iestādes, izvērtējot situāciju, iespēju robežās nodrošinās klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. Labklājības ministrija: Spēkā stājušās normas iedzīvotāju atbalstam Covid-19 slimības izplatības laikā. Inčukalna novada pašvaldība, laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija saistībā ar vīrusa COVID 19 izplatību, aicina iedzīvotājus būt atbildīgus un ievērot rekomendētos noteikumus, lai mazinātu un ierobežotu vīrusa izplatību. XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus pārceļ uz 2021.gadu

attēls

Novads. Sacensības jāšanas sportā Baltic Open 2013

2013-08-09

Sacensības jāšanas sportā Baltic Open 2013 šogad papildinātas ar iespaidīgu balvu fondu un maršrutu komandām!

No 9.-11. augustam Jauno Jātnieku skolas sporta centrā notiks iespaidīgas jāšanas sporta sacensības šķēršļu pārvarēšanā „Baltic Open 2013”, kurās piedalīsies visu trīs Baltijas valstu sportisti dažādās konkurencēs. Jauno Jātnieku skolai šis ir vērienīgākais gada notikums un šogad tas ir bagātināts ar īpašu maršrutu valstu nacionālajām komandām „KAP Jumping Team Competition”.

Komandu maršruts ir īpaši azartisks - tajā valsti pārstāv nevis individuāls sportists, bet komanda, kura sastāv no četriem jātniekiem. Jātnieki maršrutu veic divas reizes un trīs labākie komandas dalībnieku rezultāti tiek skaitīti kopā. Uzvar tā komanda, kurai kopsummā ir vismazākais soda punktu skaits.

Sacensības notiks trīs dienas, katru dienu paredzēti četri līdz pieci sacensību maršruti, kuros sacentīsies ne tikai augstas klases profesionāli sportisti, bet gan arī bērni, jaunieši un amatieri. Zemākais maršruts būs sākot no 100 cm bērnu, amatieru un jaunzirgu konkurencēs, bet sacensību trīs augstākie maršruti būs „Kap Jumping Speed Competition” (130 cm) „KAP Jumping Team Competition” (140 cm) un galvenais Baltic Open maršruts „Citadeles kauss” 135 cm, kur uzvarētāji kausu vietā saņems investīciju zeltu. Sacensību kopējais balvu fonds ir 21 200 eiro.

Latvijas sportiste un trenere, vairākkārtēja Latvijas čempione konkūrā Maira Leja: “Šīs sacensības ir lieliska iespēja Latvijas sportistiem gūt starptautisku pieredzi, konkurējot ar Igaunijas, Lietuvas un citu valstu sportistiem, kā arī radināt jaunos jātniekus un zirgus pie vairāku dienu sacensībām. Man ir patiess prieks, ka blakus augstākajiem maršrutiem ir amatieru, bērnu un jaunzirgu maršruti - šādā veidā var gūt pieredzi un iedvesmoties no labākajiem Latvijas un kaimiņvalstu sportistiem!”

Jauno Jātnieku skola turpinās kopīgi ar basketbola kluba VEF Rīga iesākto tradīciju - sacensību maršrutu „Konkūrs – Basketbols”. Tas notiks sestdienas vakarā un tajā jātniekiem būs gan jāpārvar šķēršļi, gan jātrāpa bumba basketbola grozā, sēžot zirga mugurā.

Jauno Jātnieku skola aicina visus apmeklēt sacensības kopā ar ģimenēm, jo pasākumā īpaši ir padomāts par mazajiem viesiem – darbosies bērnu radošā darbnīca, atrakcijas, varēs vizināties zirga un ponija mugurā un iestiprināties gardumu tirdziņā.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties www.bilesuparadize.lv. Vienas dienas biļete 1Ls, divu dienu biļete 1,5Ls. Ģimenes biļete uz abām dienām 3Ls. Studentiem, skolēniem un pensionāriem, uzrādot apliecības, ieeja bez maksas. Arī bērniem līdz sešu gadu vecumam ieeja bez maksas.
Tie, kas uzrakstīs vēstuli draugiem.lv/jjs vai www.facebook.com/YoungRidersSchool un norādīs savu e-pasta adresi, atbildē saņems brīvbiļeti !
Vairāk informācijas www.latvianhorses.lv un draugiem.lv/jjs.

Pasākumu organizē: Jauno Jātnieku skola un Jātnieku klubs Viktorija.
Pasākuma ģenerālsponsors: KAP Jumping un New Sport.
Pasākumu atbalsta: Citadele Private Banking, Inčukalna novada dome, Biļešu paradīze, Vanilla Travel, Daba Spa, IKU Eduards, Rīgas Šampanietis, Very Berry, Fazer, Pūre, Kārums, LJF, LZB, LŠZAA, Havens, Peri, Proventus, Zirglietas Kentaurs, Baileys, Zirgu stallis, Hoeveler, Kurzemes sēklas, Eggersmann, Flisi, Magnum Veterinaria, Arbor Medical, Henkel, Video aģentūra, Direct Flor, Master Security un medicīnas sabiedrība ARS.
Informē: Radio Skonto, Radio Valmiera, TVnet, JCDecaux un Draugiem.lv

Jauno Jātnieku skolas
Valdes locekle
Inga Praņevska
inga@latvianhorses.lv
20370991

Komentāri
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam