AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu, ka saslimšana ar Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, kā arī pamatojoties uz ministru kabineta rīkojumu Nr.103, izdots Rīgā 2020.gada 12.martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, pašvaldību iestādes, izvērtējot situāciju, iespēju robežās nodrošinās klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. Labklājības ministrija: Spēkā stājušās normas iedzīvotāju atbalstam Covid-19 slimības izplatības laikā. Inčukalna novada pašvaldība, laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija saistībā ar vīrusa COVID 19 izplatību, aicina iedzīvotājus būt atbildīgus un ievērot rekomendētos noteikumus, lai mazinātu un ierobežotu vīrusa izplatību. XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus pārceļ uz 2021.gadu

attēls

Novads. Nāc saņem savas velo tiesības!

2013-07-22

INČUKALNA NOVADA IEDZĪVOTĀJIEM IR IESPĒJA IEGŪT VELO TIESĪBAS

Reģionālā pašvaldības policija sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju Inčukalna novada iedzīvotājiem dod iespēju bezmaksas iegūt velotiesības.

Inčukalna novada iedzīvotāj, ja Tev ir autovadītāja apliecība, bet ikdienā piemirsti paņemt līdzi, braucot ar velosipēdu, arī tu vari saņem savas velotiesības, nekārtojot eksāmena testu.


Interesentiem lūdzam rakstīt helena.bruna@pp.gov.lv, lai vienotos par Jums vēlamo datumu.

Reģionālā pašvaldības policija
Inčukalna novada nodaļa

 

Komentāri
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam