AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu, ka saslimšana ar Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, kā arī pamatojoties uz ministru kabineta rīkojumu Nr.103, izdots Rīgā 2020.gada 12.martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, pašvaldību iestādes, izvērtējot situāciju, iespēju robežās nodrošinās klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. Labklājības ministrija: Spēkā stājušās normas iedzīvotāju atbalstam Covid-19 slimības izplatības laikā. Inčukalna novada pašvaldība, laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija saistībā ar vīrusa COVID 19 izplatību, aicina iedzīvotājus būt atbildīgus un ievērot rekomendētos noteikumus, lai mazinātu un ierobežotu vīrusa izplatību. XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus pārceļ uz 2021.gadu

attēls

Novads. Jauno jātnieku skola aicina aicina visus uz sestajām Vislatvijas Zirgu Dienām!

2013-07-21

 JAUNO JĀTNIEKU SKOLA AICINA UZ SESTAJĀM VISLATVIJAS ZIRGU DIENĀM

„Jauno jātnieku skola” aicina visu uz pasākumu visai ģimenei „Vislatvijas zirgu dienas”, lai jau sesto gadu pēc kārtas ar dažādām aizraujošām aktivitātēm pavadītu neparastu nedēļas nogali kopā ar zirgiem. Pasākumā būs iespējams iepazīt zirgus kā draugus, komandas biedrus, palīgus ārstnieciskajā terapijā, kā arī vērot dažādas jāšanas sporta disciplīnas - konkūru – lēkšanu pāri šķēršļiem, iejādi un braukšanu ar pajūgiem.
Tās būs īsts piedzīvojums visiem zirgu mīļotājiem, jo organizatori ir parūpējušies, lai nebūtu garlaicīgi, ne dalībniekiem, ne skatītājiem. Dalībnieki sacentīsies startējot dažādos klasiskos un ne tik klasiskos maršrutos - gan balles kleitās un tauriņos „Dāmu un kungu maršrutā”, gan maskās „Ride & Drive maršrutā”, zirgiem talkā ņemot, traktorus. Jāšanas sacensību starplaikos būs iespēja vērot Latvijas šķirnes zirgu parādi, poniju šovu un reitterapijas paraugdemonstrējumus.

Savu lēkšanas prasmi pāri šķēršļiem demonstrēs arī suņi, veicot adžiliti paraugdemonstrējumus. Pasākuma laikā darbosies amatnieku izstrādājumu un gardumu tirdziņš, būs iespēja piedalīties dažādās atrakcijās, piemēram, izšaut ar loku vai pavizināties karietē. Bērnus un pieaugušos vizinās poniji un zirgi.

Pasākums notiks Inčukalnā, „Jauno jātnieku skolas sporta centrā” 20. un 21. jūlijā un gan Sestdien, gan Svētdien ilgs visas dienas garumā no plkst.9:00 līdz pat 21:00. Visi tiek aicināti apmeklēt pasākumu kopā ar ģimenēm un pat četrkājainajiem draugiem, ja vien tie māk uzvesties un tiek turēti pie siksniņas. Biļetes uz pasākumu var iegādāties www.bilesuparadize.lv. Vienas dienas biļete 1ls, divu dienu biļete 1,5ls. Ģimenes biļete uz abām dienām 3ls. Studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecības, ieeja bez maksas. Arī bērniem līdz sešu gadu vecumam ieeja bez maksas.

Tie, kas uzrakstīs vēstuli draugiem.lv/jjs vai www.facebook.com/YoungRidersSchool un norādīs savu e-pasta adresi, atbildē saņems brīvbiļeti !
Vairāk informācijas www.latvianhorses.lv un draugiem.lv/jjs.

Pasākumu organizē: Biedrība Jauno jātnieku skolas un jātnieku klubs Viktorija.
Pasākumu atbalsta: Citadele Private Banking, Inčukalna novada dome, Biļešu paradīze, Vanilla Travel, Daba Spa, IKU Eduards, Rīgas Šampanietis, Very Berry, Līksna LV, Fazer, Pūre, Kārums, LJF, LZB, LŠZAA, Havens, Peri, Proventus, Zirglietas Kentaurs, Baileys, Zirgu stallis, Saldus pārtikas kombināts, Ģimenes vīna darītava Abavas, Hoeveler, Kurzemes sēklas, Eggersmann, Flisi, Magnum Veterinaria, Arbor Medical, Ludo, Henkel, Video aģentūra, Direct Flor.
Informē: Radio Skonto, Radio Valmiera, TVnet, JCDecaux, Vides vēstis un Draugiem.lv

Jauno jātnieku skolas
Valdes locekle
Inga Praņevska
inga@latvianhorses.lv
20370991
 

Komentāri
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam