AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu, ka saslimšana ar Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, kā arī pamatojoties uz ministru kabineta rīkojumu Nr.103, izdots Rīgā 2020.gada 12.martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, pašvaldību iestādes, izvērtējot situāciju, iespēju robežās nodrošinās klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. Informācija pašvaldības dzīvokļu īrniekiem! Inčukalna novadā līdz 30.jūnijam neaprēķinās soda procentus par nesamaksāto īres maksu Inčukalna novada pašvaldība, laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija saistībā ar vīrusa COVID 19 izplatību, aicina iedzīvotājus būt atbildīgus un ievērot rekomendētos noteikumus, lai mazinātu un ierobežotu vīrusa izplatību.

attēls

Novads. XXV Dziesmu un XV Deju svētku dalībnieki no Inčukalna novada

2013-07-08

XXV Dziesmu un XV Deju svētki!

Ir pagājuši atkal 5 gadi. Ir daudz enerģijas, darba, asaru, nervu, sviedru un smaidu ieguldīts, lai sagatavotos XXV Dziesmu un XV Deju svētkiem. Un nu, tas brīdis ir pienācis. Jau nākošnedēļ visi 5 Inčukalna novada pašdarbnieku kolektīvi dosies uz šiem svētkiem. Kopā no Inčukalna novada piedalīsies 152 dalībnieki no:

• Inčukalna - Allažu jauktā kora "Mežābele";
• Inčukalna senioru kora "Atblāzma";
• Inčukalna tautas nama orķestra;
• Inčukalna tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīva "Virši";
• Vangažu ukraiņu vokālā ansambļa "Jatraņ".
• Tāpat svētkos būs tautas daiļamata meistare Ilze Kopmane ar etnogrāfiskiem cimdiem un zeķēm. Viņas darbus varēs apskatīt tautas lietišķās mākslas izstādē "Dziesma top citādi" Rīgas Mākslas telpā, Kungu ielā 3 (zem Rātslaukuma).
 

Es domāju, ka ikvienam no mums ir tuvāks vai tālāks cilvēks, kas piedalās šajos svētkos. Vienreiz piecos gados mēs visi es vienoti gan dziesmā, gan dejā, gan mākslā un tas noteikti ir kaut kas unikāls. Ne velti Vispārējie Dziesmu un Deju svētki 2008.gadā ir iekļauti UNESCO Reprezentatīvajā cilvēces nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā.

Arī tie, kas nedzied, nedejo vai nepiedalās svētkos ar saviem darinājumiem, var būt daļa no svētkiem, kā skatītāji, kā uzgavilētāji.Atstājiet savu sveicienu mūsu kolektīviem. To var izdarīt ŠEIT

Skatītājiem ir iespēja būt līdzās koncertos, kas daudzviet ir arī par brīvu. Svētku programmu meklē ŠEIT

Svētdien, 7.jūlijā notiks svētku dalībnieku gājiens. Gājienu pārraidīs arī pa TV, tādēļ sekojiet līdzi un gaidiet Inčukalna novadu ap plkst.10.30, aiz Gulbenes un Ikšķiles.

Un pēc svētkiem noteikti parādīsim aculiecinieku fotogrāfijas un vēlreiz gremdēsimies svētku sajūtās un mirkļos.

Lai svētki atbalsojas!

Anete Nolberga

Komentāri
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam