AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu, ka saslimšana ar Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, kā arī pamatojoties uz ministru kabineta rīkojumu Nr.103, izdots Rīgā 2020.gada 12.martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, pašvaldību iestādes, izvērtējot situāciju, iespēju robežās nodrošinās klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. Labklājības ministrija: Spēkā stājušās normas iedzīvotāju atbalstam Covid-19 slimības izplatības laikā. Inčukalna novada pašvaldība, laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija saistībā ar vīrusa COVID 19 izplatību, aicina iedzīvotājus būt atbildīgus un ievērot rekomendētos noteikumus, lai mazinātu un ierobežotu vīrusa izplatību. XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus pārceļ uz 2021.gadu

attēls

Inčukalns. Bērnu uzņemšana 1.klasē un pirmsskolas grupiņā

2013-06-11

Cienījamie vecāki!

Ja vēlaties, lai Jūsu bērns š.g. 1.septembrī uzsāk mācības Inčukalna pamatskolas 1.klasē, lūdzu, piesakieties pie skolas direktores (par tikšanās laiku vienojieties pa telefonu 29419329).

Ja vēlaties, lai Jūsu sešgadīgais bērns ar 1.septembri apmeklē PII, kas ir Inčukalna pamatskolā, lūdzu, piesakieties pie audzinātājas (par tikšanās laiku vienojaties pa telefonu 29572496)

Ar cieņu,

Inčukalna pamatskolas direktore

Komentāri
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam