AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu, ka saslimšana ar Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, kā arī pamatojoties uz ministru kabineta rīkojumu Nr.103, izdots Rīgā 2020.gada 12.martā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, pašvaldību iestādes, izvērtējot situāciju, iespēju robežās nodrošinās klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. Informācija pašvaldības dzīvokļu īrniekiem! Inčukalna novadā līdz 30.jūnijam neaprēķinās soda procentus par nesamaksāto īres maksu Inčukalna novada pašvaldība, laikā, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija saistībā ar vīrusa COVID 19 izplatību, aicina iedzīvotājus būt atbildīgus un ievērot rekomendētos noteikumus, lai mazinātu un ierobežotu vīrusa izplatību.

attēls

Vangaži. Uzmanību! Iedzīvotāju ievērībai!

2013-05-25

IEDZĪVOTĀJU IEVĒRĪBAI!

Lūdzam ņemt vērā, ka sestdien, 25.maijā folkloras festivāla "SLĀVU VAINAGS" svētku gājiena laikā no plkst.14.00 līdz 14.30 tiks slēgtas šādas ielas:

Gaujas iela no vidusskolas - Meža iela - Siguldas iela - Vidzemes iela - Gaujas iela - Smilšu iela līdz hokeja laukumam.

Paldies par sapratni!

Komentāri
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam