AKTUĀLI

>>> Veiksmīgu nedēļu! Aicinām pieteikt aktīvākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2018” 16.novembrī Vangažu Kultūras namā notiks Latvijas simtgadei veltīts svinīgs pasākums "AR MĪLESTĪBU LATVIJAI" 17.novembrī Inčukalna Tautas namā notiks Latvijas valsts svētku pasākums "Latvija – tā katram mums ir tikai viena"

Sports novadā

Sporta nodarbības Inčukalnā

Handbols (bērniem)

Treneris: Valters Lījvaks

Pirmdiena 17:00-18:00

Badmintons (skolēniem)

Treneris: Agnese Kalniņa

Pirmdiena 15:00-16:00
Trešdiena 15:00-16:00

Florbols (bērniem)

Treneris: Ģirts Bunkus

Inčukalnā - otrdienās un ceturtdienās

  • U-8 15:00 - 16:00
  • U-10 16:00 - 17:00
  • U-12 17:00 - 18:00

Vangažos - pirmdienās un trešdienās

  • U-8 17:00 - 18:00
  • U-10 un U-12 18:00 - 19:00

Futbola klubs "Dinamo"

Treneris: Valters Jekševics

Otrdiena 18.00-19.00

Florbols (pieaugušajiem)

Treneris: Jānis Levanovičs

Otrdiena 20.00-22:00
Ceturtdiena 20:00-22:00

Badmintons (pieaugušajiem)

Treneris: Sandis Kalniņš

Pirmdiena 19:00-21:00
Trešdiena 20:00-22:00

Frisbijs

Treneris: Vadims Geža

Trešdiena 19:00-21:00
Piektdiena 19:00-21:00
Svētdiena 19:00-21:00

Volejbols

 

Ceturtdiena 18:30-20:30

Basketbols  

Pirmdiena 21:00-23:00
Trešdiena 22:00-23:00

Sporta nodarbības Vangažos

Handbols (2.-3.kl.)

Treneris: Valters Lījvaks

Pirmdiena, otrdiena 15.15-16.30
Trešdiena 16.30-17.30
Piektdiena 15.00-16.30

Handbols (7.-9.kl.)

Treneris: Valters Lījvaks

Otrdiena 18.30-20.00
Ceturtdiena 18.30-20.00
Piektdiena 18.00-20.00
Sestdiena 9.00-11.00

Florbols

Treneris: Ģirts Bunkus

Pirmdiena 16.30-18.30
Trešdiena 17.30-19.30

Futbola klubs "Super Nova"

Treneris: Jānis Eņģelis

Trešdiena 16.30-17.30
Piektdiena 16.30-18.00
Sestdiena 16.00-18.00

Džudo

Treneris: Leonīds Kuzņecovs

Pirmdiena 20.00-21.30
Trešdiena 19.30-21.00
Piektdiena 20.00-21.30

Grieķu romiešu cīņa

Treneris: Sergejs Konoņenko

Pirmdiena, trešdiena, piektdiena 15.00-16.00

Taekvondo

Treneris: Artūrs Kožuhārs

Otrdiena, ceturtdiena 18.00-19.30

Jauno šahistu pulciņš

Treneris: Artūrs Mihailovs

Otrdiena 15.30-17.30

Volejbols

 

Otrdiena 19.30-21.30

SAISTĪTIE JAUNUMI