AKTUĀLI

Vēlam veiksmīgu nedēļu >>> 14.decembrī PII "Minka" un PII "Lapsiņa” norisināsies rotaļu nodarbības bērniem par veselīgu uzturu 15.decembrī, pl.19.00 Deju kolektīvs "Virši" kopā ar deju draugiem ielūdz uz tradicionālo Vilku mēneša sadancošanās koncertu 20.decembrī, pl.19:00 Inčukalna Tautas namā notiks Ziemassvētkiem veltīts koncerts 21.decembrī plkst.17.30 Vangažu kultūras namā "Ziemassvētku brīnums", ko Jums mīļie skatītāji, izdziedās un izdejos kultūras nama bērnu pašdarbības kolektīvi

Inčukalna pagasta pašvaldības ēku un teritorijas apsaimniekošanas daļa

Ēku un teritorijas apsaimniekošanas daļa vadītājs: Arnis Uzuliņš
Mob. tālr.: 29453100
E-pasts: arnis.uzulins@incukalns.lv
Adrese: Atmodas 4, Inčukalns, Inčukalna pagasts, Inčukalna novads, LV - 2141
 
______________________________________________________________________

Primāri Inčukalna pagasta pašvaldības un teritorijas apsaimniekošanas daļa strādā pēc struktūrvienības nolikuma un ikdienā apkalpo 26 ha pašvaldībai piederošo teritoriju Inčukalna pagastā.

Struktūrvienībā tiek nodarbināti 7 darbinieki.

IELU NOSAUKUMU UN CEĻA ZĪMJU UZTURĒŠANA PAGASTA TERITORIJĀ

   

IDEJU REALIZĒŠANA UN LABIEKĀRTOŠANA

Bez ikdienas darbiem šī struktūrvienība arī veic papildus darbus, tādus kā – teritorijas labiekārtošana uz svētkiem. Iedzīvotāji redz rezultātu, bet, lai nonāktu līdz rezultātam, darbinieki izdara priekšdarbus – nocērt pašu kuplāko un skaistāko egli, lai bērniem būtu prieks, uzstāda ugunskurus pirms Līgo dienas svinībām parkā, sameklē skaistākos bērzus pamatskolas izlaidumiem, utt.
Apsaimniekošanas daļa sadarbojas ar citām iestādēm – Inčukalna tautas namu, Inčukalna pamatskolu, sociālo dienestu, un palīdz realizēt dažādas idejas, tām atrodot vislabāko risinājumu.


 

   

   

REMONTDARBI

"Kārļzemnieki" jauniešu kopmītņu remonts 2013.gadā.

   

   

   

ESF PROJEKTU REALIZĀCIJA

Apsaimniekošanas daļa kopš tās izveidošanas, aktīvi ir iesaistījusies aktīvā nodarbinātības pasākuma "Algotie pagaidu sabiedriskie darbi" realizācijā. No 2012.gada janvāra līdz šodienai šajā projektā ir iesaistīti vairāk kā 100 Inčukalna pagasta bezdarbnieku. Pēdējo divu gadu laikā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar valsts probācijas dienestu un pamatojoties uz sadarbības līgumu apsaimniekošanas daļā regulāri tiek nodarbināti valsts probācijas dienesta klienti.