AKTUĀLI

25.martā plkst.10.00 Inčukalna stacijas laukumā notiks Komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākums. 31.martā un 1.aprīlī no plkst.12.00 līdz 16.00 D/C "Vangaži" Amatnieku kopa aicina apmeklēt, iepazīties un līdzdarboties atklātajās meistarklasēs "Satiec savu meistaru" 31.martā plkst.18.00 Vangažu kultūras namā notiks mazo vokālistu konkurss "VANGAŽU CĀLIS 2017". Konkursā var piedalīties ikviens pirmsskolas vecuma dziedātājs ar vienu skanīgu dziesmu pēc brīvas izvēles. 8.aprīlī plkst.18.00 Vangažu kultūras namā notiks Sieviešu estrādes ansambļa "Kaprīze" jubilejas koncerts "Balle pilī". Veiksmīgu nedēļu!

TiešraidesLive broadcasting by Ustream

 Ieteicam uzsākt skatīšanos ar mazo bultiņu ekrāna kreisajā apakšējā daļā
Skatoties jālieto jaunākās Internet Explorer versijas (9 vai augstāka), jaunāko pārlūkprogrammu Mozilla Firefox, ko var lejuplādēt šeit: www.mozilla.org/firefox vai Chrome. Datorā regulāri jāatjauno Adobe Flash spraudnis.
Lūdzam arī sakarā ar to, ka reizē pārraidi var skatīties uz ierobežota skaita datoriem, kur vien iespējams (vienā istabā) apvienot skatīšanos uz minimāla datoru skaita!


Domes sēžu ierakstu arhīvs:

Lai sāktu skatīšanos, atveriet atskaņošanas sarakstu skatīšanās ekrāna kreisajā augšējā pusē.
Ja Jūsu meklētais ieraksts ir jaunākais, varat viekārši nospiest uz trīsstūra palaišanas zīmes skatīšanās ekrāna vidū, un tas pēc dažām sekundēm sāksies.