AKTUĀLI

Veiksmīgu nedēļu! 24.februārī Inčukalna Tautas namā viesosies Stopiņu novada amatierteātris "DILLE" ar muzikālu uzvedumu "Es iegāju sevī" 2.martā Vangažu Kultūras namā un Inčukalna Tautas namā būs skatāma filma "Nameja gredzens" Bezmaksas nūjošanas nodarbības iedzīvotājiem vecākiem par 54 gadiem. Nodarbību cikls norisināsies no 10. janvāra līdz 2.februārim, trešdienās no 15:00- 16:00, piektdienās no 15:00-16:00

TiešraidesLive broadcasting by Ustream

Ieteicam uzsākt skatīšanos ar mazo bultiņu ekrāna kreisajā apakšējā daļā
Skatoties jālieto jaunākās Internet Explorer versijas (9 vai augstāka), jaunāko pārlūkprogrammu Mozilla Firefox, ko var lejuplādēt šeit: www.mozilla.org/firefox vai Chrome. Datorā regulāri jāatjauno Adobe Flash spraudnis.
Lūdzam arī sakarā ar to, ka reizē pārraidi var skatīties uz ierobežota skaita datoriem, kur vien iespējams (vienā istabā) apvienot skatīšanos uz minimāla datoru skaita!
Informējam, ka tiešraide tiek nodrošināta ar bezmaksas programmatūras Ustream.tv palīdzību, līdz ar to tājā ir iespējama reklāmā, kura nav un nevar būt saistīta ar Inčukalna novada domi.


Domes sēžu ierakstu arhīvs:

Lai sāktu skatīšanos, atveriet atskaņošanas sarakstu skatīšanās ekrāna kreisajā augšējā pusē.
Ja Jūsu meklētais ieraksts ir jaunākais, varat viekārši nospiest uz trīsstūra palaišanas zīmes skatīšanās ekrāna vidū, un tas pēc dažām sekundēm sāksies.