AKTUĀLI

22.aprīlī - LIELĀ TALKA 2017! 29.aprīlī Inčukalna Mākslinieku kopas mākslas izstādes atklāšana. Veiksmīgu nedēļu!

Darbinieki

Pieņemšanas laiki   (ja nav norādīts citādāk)
Pirmdiena: 9.00-12.00   13.00-19.00
Ceturtdiena: 8.00-12.00  13.00-18.00

Pusdienas pārtraukums: 12.00-13.00

AMATS

VĀRDS, UZVĀRDS

TĀLRUNIS

MOB. TĀLRUNIS

E-PASTS

ADRESE, PIEŅEMŠANAS LAIKI

Domes

priekšsēdētājs

Aivars Nalivaiko

67977160 
(Inčukalnā)
 
67995550
(Vangažos)
-

aivars.nalivaiko@incukalns.lv

Pirmdien 9.00 - 12.00  13.00 - 19.00
(Inčukalns,Atmodas iela 4)

Ceturtdien 8.00 - 12.00
13.00 - 18.00
(Vangaži, Meža iela 1)

pēc iepriekšēja pieraksta

Priekšsēdētāja

vietniece

Ludmila Vorobjova

67995550
(Vangažos)

25622590

ludmila.vorobjova@incukalns.lv

Pirmdien  9.00-12.00   13.00-19.00
(Vangaži, Meža iela 1)

Ceturtdien 8.00-12.00  13.00-18.00
(Inčukalns, Atmodas iela 4)

pēc iepriekšēja pieraksta

Izpilddirektors

Oskars Kalniņš

67977381

29432381

oskars.kalnins@incukalns.lv

Atmodas 4, Inčukalns, 2.stāvs

Vangažu pilsētas

pārvaldes vadītājs

Juris Jakubovskis

65795650

28608445

parvalde@incukalns.lv

Meža iela 1, Vangaži, 1.stāvs

Kancelejas vadītāja, dzīvesvietas 

deklarēšanas speciāliste

Indra Rafelde

67977310

26181294

indra@incukalns.lv

dome@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 2.stāvs

Sekretāre, dzīvesvietas 
deklarēšanas speciāliste

Lolita Sīka

67977310

26446502

lolita@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 2.stāvs

Sekretāre Vangažu pārvaldē, dzīvesvietas deklarēšanas speciāliste

Jana Bluka

65795650

25629232

vangazi@latnet.lv

jana.bluka@incukalns.lv

Meža iela 1, Vangaži, 1.stāvs

Sekretāre, dzīvesvietas deklarēšanas speciāliste

Kristīne Siliņa

67977381

25734310

kristine.silina@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 2.stāvs

Klientu apkalpošanas
centra speciāliste

Guna Drinka-Briede 66954820
65505888

-

guna.drinka@incukalns.lv Atmodas iela 4, Inčukalns, 1.stāvs
Juriste iepirkumu jomā Vidaga Daniševska 67977476

  25766474

vidaga.danisevska@incukalns.lv Atmodas iela 4, Inčukalns, 1.stāvs

Juriste

Ineta Igale

65795650

29360279

ineta.igale@incukalns.lv

Meža iela 1, Vangaži, 1.stāvs

Juriste

Karina Īle

67977301

 

juriste@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 2.stāvs

Pašvaldības dzīvojamā
fonda pārvaldnieks

Māris Onskulis

62005497

26374223

maris.onskulis@incukalns.lv

P. 9.00 - 12.00 (Atmodas iela 4, Inčukalns)
13.00 - 19.00 (Meža iela 1, Vangaži)
C. 8.00 - 12.00 (Atmodas iela 4, Inčukalns)
13.00 - 18.00 (Meža iela 1, Vangaži)

Bāriņtiesas priekšsēdētāja

Iveta Kokina

67977248

29424944

iveta.kokina@incukalns.lv

Atmodas iela 2A, Inčukalns, 1.stāvs

Bāriņtiesas priekšsēdētājas vietniece

Ināra Lucāne

67995150

20228027

tiesa@vangazi.lv

Meža iela 1, Vangaži, 1.stāvs

Finanšu un grāmatvedības daļas vadītāja

Anita Aļļēna

67977472

26358143

anita@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 2.stāvs

Finanšu un grāmatvedības daļas vadītājas vietniece

Dzintra Purviņa

62007415

-

dzintrap@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 2.stāvs

Algu grāmatvede

Anitra Caica

62205840

-

anitra.caica@incukalns.lv

Meža iela 1, Vangaži, 2.stāvs

Kasiere - grāmatvede

Aija Dzene

67977415

-

aija@incukalns.lv

Atmodas 4, Inčukalns, 2.stāvs
Kases darba laiks:
P. 9.00 - 12.00  13.00-19.00 
T. 8.00-12.00  13.00-17.00 
C. 8.00-12.00  13.00-18.00 
Ekonomists Armands Siliņš

27079977

- armands.silins@incukalns.lv Atmodas iela 4, Inčukalns, 2.stāvs
Grāmatvede Inta Preimane 67977187 - inta.preimane@incukalns.lv Atmodas iela 4, Inčukalns, 2.stāvs
Grāmatvede Edīte Ansfelde 67977187 - edite.ansfelde@incukalns.lv Atmodas iela 4, Inčukalns, 2.stāvs

Galvenā nodokļu administratore

Ina Zvirbule

67977108
(Inčukalnā)

67995840
(Vangažos)

29197429

ina@incukalns.lv

P. 9.00 - 12.00  13.00-19.00 (Inčukalns)
T. 8.00-12.00  13.00-17.00 (Vangaži)
C. 8.00-12.00  13.00-18.00 (Inčukalns)

Nodokļu administratore - kasiere

Egita Krūze

62205840

-

egita.kruze@incukalns.lv

Meža 1, Vangaži, 2.stāvs
Kases darba laiks:
 P. 9.00 - 12.00  13.00-19.00 
T. 8.00-12.00  13.00-17.00 
C. 8.00-12.00  13.00-18.00 

Projektu vadītāja

Margita Līce

67977108

29486755

vide@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 2.stāvs

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

Jautrīte Siliņa

 

65795150
 (Vangažos)

 29994556

jautrite.silina@incukalns.lv

Sīkāka informācija par nodaļu

Sociālā dienesta vadītāja

Zinaīda Gofmane

 67977466

26463106

zinagofmane@inbox.lv

Sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem

Karīna Vēgnere

67977466

 26621060

socdienests@incukalns.lv

www.sdincukalns.lv

Sociālā darbiniece

Jolanta Veselova

67977466

26621060

socdienests@incukalns.lv

www.sdincukalns.lv

Sociālais darbinieks

Uģis Lapiņš

67977466

26621060

ugis.lapins@incukalns.lv

www.sdincukalns.lv

Sociālās palīdzības organizatore

Marina Tahtamirova

67977466

26621060

socdienests@incukalns.lv

www.sdincukalns.lv

Psiholoģe

Valda Rozīte

-

29114202

valdarozite@tvnet.lv

www.sdincukalns.lv

D/C “Sarma” sociālā darbiniece

Eva Lukjanska

67977102

67977102

dc.sarma@incukalns.lv

D/C “Vangaži” sociālā darbiniece

Lilija Geža

67898525

-

dc.vangazi@incukalns.lv

D/C “Gauja” sociālā darbiniece

Inese Strauta

67977966

-

dc.gauja@incukalns.lv

Īres māja ar sociālajiem dzīvokļiem, pārzine

Aija Mukāne

26198862

-

Iresmaja@incukalns.lv

-

Sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem Vangažos

Sņežana Marina

67995140

28645651

socdienests@incukalns.lv

www.sdincukalns.lv

Sociālās palīdzības organizatore Vangažos   67995140 - socdienests@incukalns.lv www.sdincukalns.lv
Sociālā darbiniece Vangažos Zane Ūtēna 67995140 - socdienests@incukalns.lv www.sdincukalns.lv

Vecākā sociālā darbiniece Vangažos

Ināra Kalniņa

65795140

29465344

socdienests@incukalns.lv

www.sdincukalns.lv

Personāldaļas vadītāja

Indra Hofmane

67977278

26361288

indra.hofmane@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 2. stāvs

Sabiedrisko attiecību speciālists

Informatīvais izdevums "Novada Vēstis" un mājaslapa www.incukalns.lv

Mārtiņš Pozņaks 65795650

20271787

martins.poznaks@incukalns.lv

novada.vestis@incukalns.lv

Meža iela 1, Vangaži, 1. stāvs

Būvvaldes vadītājs

Mārtiņš Hofmanis

67977232

29268682

martins.hofmanis@incukalns.lv

Sīkāka informācija

Būvinspektors

Aivars Struka

67977232

-

aivars.struka@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 1. stāvs

Zemes ierīkotāja

Sintija Veinberga

62007232

26663506

sintija.veinberga@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 1. stāvs

Teritorijas plānotāja

Rasa Ziediņa

62007232 -

rasa.ziedina@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 1. stāvs

Būvvalde Vangažu pilsētā

-

67995497

-

arhitekts@incukalns.lv

Trešdienās 8.00-12.00

IT speciālists 

Jevgēnijs Sergejevs

-

28374804

it@incukalns.lv, jevgenijs.sergejevs@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns, 1. stāvs

IT speciālists

Pēteris Caics

-

29504256

it@incukalns.lv,
peteris.caics@incukalns.lv

Meža iela 1, Vangaži

Pašvaldības ēku un teritorijas apsaimniekošanas daļas vadītājs

Arnis Uzuliņš

-

29453100

arnis.uzulins@incukalns.lv

Atmodas iela 4, Inčukalns

Sagādnieks Mārtiņš Silkalns - 29687790 martins.silkalns@incukalns.lv  

Kapu uzraudze

Velta Luce

-

29375462

-

-